Eğitmenlerimiz

Uzman Eğitmen Kadrosu

Doğru bir eğitimin Doğru Eğitmenler ile olacağını

biliyoruz!

Bir şeye nasıl başlarsanız öyle gider! Bizde bunu biliyor, eğitmen kadromuzu işini en iyi ve büyük bir hassasiyet ile yapan eğitmenlerden kuruyoruz. Sizleri özgürce uçma zevkine ulaştırırken, kendinden emin bir yol izliyoruz.

Hüseyin Fehmi ŞAFAK

Uçuşa Sevdalı Bir Hayat

Asker babanın uçuş sevdalısı oğlu olarak; 1983’te Adana’da ki bölgesel paraşüt kursunda hayatında ilk defa bindiği uçaktan atlayarak havacılık camiasına girdi. Böylece hem havacılıkla hem de ulu önderin eseri THK  ile tanışmış oldu.

Sonra üniversite ve iş yılları yanı sıra havacılık eğitimine THK da fasılasız devam etti. Eğitimlerin sonunda kurumun C kategori eğitmen pilotları arasına girdi. Yıllar içinde organizasyonlar, serbest uçuşlar ve yarışmalar  birbirini takip etti.

Derken 30 yılın tecrübesinin potansiyelden dinamiğe geçmesi için Yamaç paraşüt okulu  Flyinfante’yi kurdu.

İki üniversite mezunu olan HFŞ 1968 doğumludur.

Hasan ÇELEBİ

Ailece Eğitmenlik

Hasan ÇELEBİ 10 yılı aşkın bir süredir yapmakta olduğu yamaç paraşütü eğitmenliğinde bine yakın öğrenci yetiştirmiştir. Türkiye’nin en iyi eğitim alanlarından Pamukkale’nin vazgeçilmez isimlerinden dir.

Yamaç paraşütü sporuna korku ile başlamasından sonra, yıllar içerisinde yamaç paraşütü sporuna katmış oldukları ile kendini bu alanda kanıtlamış bir isimdir. Evli bir çoçuk babası olan Hasan ÇELEBİ’nin oğlu da yeni nesil bir eğitmendir.

Oğuzkan SADEER

Eğitmen

2008 yılından itibaren Türk Hava Kurumu ile başladığı eğitim hayatında, kısa sürede yamaç paraşütü eğitmenlik sertifikasyonunu tamamlamıştır. Yamaç Paraşütü Sporunun her dalında pilotluk brövesini almış ve bir çok konuda eğitimler verebilmektedir.

Türkiye Milli Takım Yamaş Paraşüt pilotu olan Oğuzkan SADEER bir çok Ulusal ve Uluslararası yarışama da ülkemizi ve okulumuzu temsil etmekte, aldığı dereceler ile gururumuz olmaya devam etmektedir. Ayrıca ülkemizde düzenlediği bir çok yarışma ile de havacılık camiasının tanınan bir ismidir.

Ali GENCER

Tamamen Sporcu Bir Hayat

Ali Gencer 10 yılı aşkın süredir aktif bir yamaç paraşüt pilotudur. Yamaç paraşütü sporu haricince dalma, kayak, bisiklet ve motor sürücülüğü ile tanınan Ali Gencer aynı zamanda Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde tesis amirliği görevini yürütmektedir.

Bir çok spor arasında yamaç paraşütü sporuna ayrı bir yer veren Ali Gencer asistanlığında eğitimlerimiz çok daha fazla güven kazanmaktadır.